BUTTERFLY VALVE فروش

BUTTERFLY VALVE  فروش

BUTTERFLY VALVE  فروش

 

butterfly valve ها در رده والو های ربع گرد و جهت باز و بسته کردن مسیر سیال و یا کنترل دبی مورد استفاده قرا می گیرند. این والو ها از نظر نوع کانکشن به شرح ذیل می باشند

انواع باترفلای والو

 1. WAFER TYPE BUTTERFLY VALVE  شیر پروانه ای ویفری : این نوع ارزانترین نوع باترفلای والو می باشد چرا که با دارا بودن نهایتا ۴ حقله در بدنه مابین دو فلنج در خط پایپینگ قرار می گیرد.
 2. LUG TYPE BUTTERFLY VALVE شیر پروانه ای لاگ : این نوع والو نیز همانند نوع ویفری دارای حلقه هایی جهت عبور استاد بولت بوده با این تفاوت که این حلقه ها دارای رزوه بوده و معمولا در انتهای خطوط مورد استفاده قرار گرفته و با توجه به دارا بودن رزوه در حلقه ها قابلیت بسته نگه داشتن خط عبور سیال در زمان جداسازی خط مقابل جهت شستشو یا جایگزینی را خواهد داشت. این مدل در صورتی که دارای ۴ سوراخ باشد SEMI LUG  و در صورتی که به ازا تمامی سوراخهای فلنج دارای حلقه باشد LUG نامیده میشود.
 3. FLANGED BUTTERFLY VALVE شیر پروانه ای فلنجدار: این والو جزو گرانترین و مطمعن ترین والو از نوع پروانه ای بوده و معمولا در شرایط فشار و یا دمای بالا مورد استفاده قرار می گیرد.

اجراء اصلی تشکیل دهنده باترفلای والو

 1. بدنه
 2. دیسک
 3. سیت

با توجه به فشار و نوع سیال دو مدل دیسک وجود دارد

 1. CONCENTRIC BUTTERFLY VALVE دیسک از نوع هم مرکز : از نوع متداول ترین نوع دیسک و جهت مصارف عمومی و فشار پایین مورد استفاده قرار می گیرد در این مدل دیسک در مرکز شیر توسط دو پین و یا یک شفت مهر می گردد.
 2. ECCENTRIC BUTTERFLY VALVE دیسک از نوع غیر هم مرکز: جهت فشارهای بالا و یا نقاط حساس از این نوع استفاده می گردد زیرا که در برابر تغییر فشارهای ناگهانی تحمل بالاتر را خواهد داشت . در این مدل که به OFFSET هم مشهور هستند به سه دسته تقسیم می گردد.
 • SINGLE OFFSET : غیر هم مرکز بودن شفت و بدنه والو ، مدلی کم مصرف و نامتداول و به جای آن CONCENTRIC استفاده می گردد.
 • DOUBLE OFFSET : غیر هم مرکز بودن شفت و بدنه والو و همچنین غیر هم مرکز بودن شفت و بدنه دیسک
 • TRIPLE OFFSET : غیر هم مرکز بودن شفت و بدنه والو ، غیر هم مرکز بودن شفت و بدنه دیسک و همچنین غیر متقارن بودن دوطرف SEAT

 

پخش فولاد ماهان

اين مجموعه با بهره گيري از پرسنل متخصص و اطلاعات به روز، پيشينه قابل قبولي در عرضه خدمات وپيشرفت صنعت كشور داراست و طيف وسيعي از خدماتو ملزومات صنعتي و ساختماني مورد نياز كشورها را تامين مي نمايد.كليه اين تجهيزات داراي گواهينامه و تاييده نيز مي باشد.

پخش فولاد ماهان با بیش از ۱۶ سال تجربه در زمینه ساخت و تولید و واردات قطعات و تجهیزات صنعتی و ساختمانی و همچنین مشاوره در هنگام خرید قصد دارد به منظور تامین نیازمشتریان اقلام تولیدی خود را به صورت مستقیم و بدون واسطه به منظور کاهش قیمت و اطمینان مشتریان از نظر کیفیت کالا و استاندارد مربوطه در اختیار آنان قرار دهد.

 

جهت دريافت اطلاعات بيشتر با شماره هاي ۸-۸۸۷۰۸۵۲۶ و يا پست الکترونيک : INFO@PFMAHAN.COM تماس حاصل فرماييد.

پخش فولاد ماهان تهران (سهامي خاص)

تلفن: ۸-۸۸۷۰۸۵۲۶

ايميل: INFO@PFMAHAN.COM
وبسايت:  WWW.PFMAHAN.COM ; WWW.PFMAHAN.IR ; WWW.FOULADONLINE.IR

با ما تماس بگیرید.